شماران در اجلاس مدیران دبیرخانه های نظام اداری کشور

چهل و یکمین اجلاس مدیران دبیرخانه های نظام اداری کشور با محوریت مدیریت فناوری در سازمانها، با هدف ارتقای سطح دانش و توانمندی های مدیران و کارشناسان حوزه مکاتبات، اسناد و اتوماسیون اداری، به همت نهاد ریاست جمهوری و میزبانی وزارت آموزش و پرورش، 10 شهریور ماه در مرکز آفرینش های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار گردید.
مدیران و کارشناسان نظام مکاتبات، پشتیبانی، امور اداری و منابع انسانی دستگاه های اجرایی کشور و مدیران عامل شرکت های خصوصی در این اجلاس به عنوان مهمانان اصلی حضور داشتند.
در حاشیه این اجلاس نمایشگاه «کامپیوتر و ماشین های اداری» با هدف آشنایی مدیران با جدیدترین ماشین های اداری و سخت افزارهای کامپیوتری ،نرم افزارهای اتوماسیون اداری و سازمانی برگزار گردید.
شرکت شماران سیستم در نمایشگاه جانبی ضمن حضور پررنگ به معرفی محصولات خود در حوزه‌های مالی ،اداری ،بهای تمام شده ،نقدی تعهدی ،داشبورد مدیریت ،اتوماسیون اداری مبتنی بر فرایند کسب و کار و ERP پرداخت .
غرفه شماران سیستم با توجه به ارائه محصولات متنوع در حوزه های مختلف مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت و مهمانان و سخنرانان این همایش ضمن بازدید از غرفه چند دقیقه ای جهت آشنایی با محصولات با مدیریان شرکت شماران به گفتگو پرداختند.
جناب اقای علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش با حضور در غرفه شماران سیستم در جریان پیشرفتهای شرکت شماران سیستم در حوزه نرم افزار قرار گرفت.
در این بازدید که سرکار خانم ملاوردی معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده و برخی از اصحاب رسانه ایشان را همراهی مینمودند ،تدین فرد مدیر مهندسی فروش شرکت شماران سیستم با ارایه گزارشی مبسوط ایشان را با گروه شرکتهای شماران و همچنین روند تولید نرم افزار جامع منابع سازمانی براساس فرایند های سازمانهای بزرگ آشنا نمودند.
جناب اقای حسین ملایجردی مدیرکل دبیرخانه مرکزی ریاست جمهوری و رییس اجلاس مدیران دبیرخانه های نظام اداری کشور نیز از دیگر بازدید کنندگان غرفه شماران سیستم بودند که به طور ویژه به بازدید از غرفه و همچنین انجام مذاکراتی با سرکار خانم مرادی قائم مقام شرکت شماران سیستم در زمینه راهکارهای پیاده سازی نرم افزار پرداختند.
در حاشیه این نمایشگاه سرکار خانم مرادی مصاحبه هایی با شبکه خبر و باشگاه خبرنگاران جوان در مورد موضوعاتی مثل امنیت در فضای مجازی و سازمان سبز بدون کاعذ انجام دادند.
 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی