حضور شماران سیستم درسمینار آموزشی شرکت دخانیات ایران

شرکت دخانیات ایران با هدف توسعه سیستمهای اطلاعات مدیریت ضمن دعوت از شرکت شماران سیستم اقدام به برگزاری سمیناری آموزشی با حضور اعضا هئیت مدیره و مدیریان و کارشناسان بخشهای مختلف خود در محل برگزاری سمینار های دانشکده علمی کاربردی دخانیات نمود تا از نزدیک با مزیت‌ها و ویژگی‌های راهکارهای یکپارچه سازی سیستمهای اطلاعات مدیریت شرکت شماران سیستم آشنا شوند.

 

IMGL0045

 

در این سمینار که با حضور اقایان فرهاد الیشایی مدیریت عامل هلدینگ اتیه شماران ،مسعود تدین فرد مهندسی فروش شرکت شماران و احمد یوسفی مدیر فروش راهکارهای کسب و کار کلان شرکت شماران سیستم برگزار گردید.


در ابتدا اقای مهندس اردشیر رضایی مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت دخانیات به ارائه توضیحاتی در مورد نیازمندیهای شرکت دخانیات ،موانع و مشکلات نبود سیستمهای اطلاعاتی پرداخت.

Photo 2017 01 17 13 19 49


در ادمه مسعود تدین فرد مهندسی فروش شرکت شماران به معرفی شرکت شماران سیستم ،دستاورد ها و مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار های شماران سیستم به عنوان راهکاری جامع و فرایندمحور برای مدیریت خردمندانه کسب و کارها پرداخت.
بخش پایانی به مروری بر سیستمهای اطلاعات مدیریت از ابتدا تا زمان حال ،مشکلات سیستمهای قدیمی و دستاورد های سیستمهای جدید ،جایگاه سیستمهای نوین در ایران اختصاص داده شد.

Photo 2017 01 17 13 19 31


فرهاد الیشایی مدیریت عامل هلدینگ اتیه شماران به عنوان سخنران بعدی با اشاره به ارزش افزوده‌ای که «هوشمندی تجاری» برای سازمان‌ها به همراه خواهد داشت، سبد جامع این راهکار را به عنوان راهکاری مطابق با تعاریف جهانی، که متناسب با نیازهای بومی کسب و کارهای ایرانی طراحی شده است، به مخاطبان معرفی کرد.