آیفون 6S و6S پلاس از جنس الماس و طلا

شماران سیستم - هنوز جنجال‌های مربوط به ساخت نسخه جدید آیفون فروکش نکرده است که خبری جدید درباره عرضه نسخه‌ای ساخته شده از الماس برای این تلفن همراه به گوش می‌رسد.

هنوز جنجال‌های مربوط به ساخت نسخه جدید آیفون فروکش نکرده است که خبری جدید درباره عرضه نسخه‌ای ساخته شده از الماس برای این تلفن همراه به گوش می‌رسد.

به گزارش شماران سیستم از وب‌سایت gizmodo، اگر خرید یک تلفن همراه بسیار گران قیمت شرکت اپل نمی‌تواند احساس لوکس گرایی در شما را آرام کند از خواندن این خبر خوشحال خواهید شد.

شرکت اپل به تازگی رنگ طلایی، صورتی را به عنوان رنگی جدید در تلفن‌های همراه هوشمند آیفون ۶S و آیفون ۶S پلاس به کاربران معرفی کرده است. با این وجود اعتراض‌های بسیاری درباره این رنگ به این شرکت صورت گرفته است و بسیاری از افراد این رنگ را کاملا متضاد با تعریف رنگ طلایی، صورتی می‌دانند.

به این ترتیب فضای کاری برای شرکت‌هایی که محصولات اپل را به لوکس‌ترین حالت تبدیل می‌کنند مهیا شده است و یکی از این شرکت‌ها اقدام به ساخت یک نمونه آیفون ساخته شده از طلا و الماس کرده است که مسلما نمی‌توان اعتراضی به رنگ طلایی آن داشت.
این دستگاه ابتدا با روکشی از جنس طلای ۲۵۴ عیار پوشانده می‌شود و در ادامه این فرایند نیز بدنه آن با الماس‌های بسیار با کیفیت و ویژه پوشانده می‌شود.

البته همان‌طور که انتظار می‌رود، قیمت این مدل نیز چندان پایین نخواهد بود و این محصول بسته به نوع تلفن همراه و سایز دستگاه (این نوع از لوکس سازی برای مدل‌های قدیمی‌تر نیز قابل اعمال خواهد بود) می‌تواند برای کاربر هزینه‌ای نزدیک به ۳ هزار و ۳۰۰ دلار تا ۴ هزار و ۲۰۰ دلار در بر داشته باشد.