عیدی پلی استیشن به تمام جهانیان

در طرحی جدید پلی استین به کاربران خود اجازه میدهد که چند بازی را به صورت آنلاین چند نفره رایگان بازی کنند. کسانی که می خواهند که همیشه از این طرح استفاده کنند باید مبلغ ناقابل ۵۰ دلار را به صورت ماهیانه پرداخت کنند. البته این مبلغ در ایران بسیار زیاد میشود و البته باید در نظر داشته باشید که اگر بخواهید در ایران از این طرح استفاده کنید هزینه های بالا و سرعت بسیار پایین اینترنت تقریبا این خدمت در ایران رایگان نیست و البته آسان هم نیست!

آن ور آبی ها این رویداد آخر هفته ای طلایی نام گزاری کرده اند! قطعا پلی استیشن با استفاده از این کار نمی خواسته اسن که هوادارانش را خوش حال کند بلکه او این هدف را داشته است که تعداد بیشتری را به به این خدمت خود جذب کند. البته بیشتر شرکت های امروزی با یک تیر دو نشان را میزنند: هم به تمام کاربران خود خدمتشان را معرفی میکنند و هم دل کاربران خود را شاد میکنند.
البته باید توجه داشته باشید که این طرح فقط مخصوص به چند بازی مطرح است که آن هارا باهم مرور میکنیم:

بازی بسکتبال ۲۰۱۵
بتلفیلد
کالاف دیوتی
جی تی ای
فیفا ۲۰۱۵

۲۰تا ۲۲ مارس روز رویایی هر گیمری است که از پلی استیشن استفاده میکند! ایکس باکس رقیب اصلی پلی استیشن نیز از این طرح ها برگزار میکند که البته تفاوت هایی نیز با هم دارند. بسیاری به پلی استیشن ایده داده بودند که “این طرح ها را بیشتر کنید چند ماهی یک بار یا به مناسبت های مخطلف این امکان را به مخاطبان خود دهید” یا ” شما باید از این طرح های خلاقانه بیشتر داشته باشید به عنوان مثال ماهی یک بار این طرح را داشته باشید و بازی های رایگان در اختیار گیمر ها بگزارید” وقطعا پلی استیشن هم یه جواب زیبا دارد: نه!