راهبران شماران سیستم (خدمات پس از فروش)


شرکت راهبران شماران سیستم، از شرکت‌های گروه شماران سیستم می‌باشد که با ماموریت ارایه خدمات پس از فروش تاسیس و فعالیت می‌نماید. این شرکت با گسترده‌ترین شبکه خدمات‌رسانی در سراسر کشور همواره پشتیبان مطمئن محصولات شماران سیستم بوده و توانسته ضایت مشتریان را از طریق ارایه خدمات به موقع و مناسب جلب نماید.
تجربه‌های موفق نشان می‌دهد که فروش نرم‌افزارهاي یکپارچه اطلاعات مديريت بدون ارایه خدمات پس از فروش، نيازهاي اساسي مشتريان را حل نخواهد کرد. راهبران شماران سیستم، با ارایه خدمات استقرار و پیاده‌سازی تا مرحله تحویل نرم‌افزار (Turn Key) توانسته است سهم بالایی در رضایت‌مندی مشتریان داشته باشد.

این شرکت فعالیت‌های آموزش، استقرار و راه اندازی، پشتيباني، نظارت و مشاوره را در دستور کار خدمات پس از فروش قرار داده است.

« شرکت صنایع غذایی آذین شوشتر ( مجید ) » یکی از بزرگ ترین شرکت های استان خوزستان است که در شهر « شوشتر » قرار دارد . این شرکت از مهم ترین شرکت ها در صنعت مواد غذایی در…
حبیب کاویانی ، مدیر مالی شرکت « پارت پلاستیک خراسان » که از زمان آغاز به فعالیت این شرکت با آن همکاری داشته است ، دارای مدرک کارشناسی حسابداری است و از سال 1375 در این حرفه به سر می…
آدرس: خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوازدهم، پلاک 24، طبقه دوم
تلفن تماس : 88547430  - 88545081 - 88546029 - 88540418
پست الکترونیکی : info@rahbaraan.com
تکمیل فرم درخواست دمو